Centrum prasowe

Do pobrania:

Media o nas:
 • Kostkarubika.org

  Kostka Rubika podbija głębiny!

  Poznańska ekipa nurków w drodze po rekord!

  Dowiedz się więcej...

 • Divers24

  Ekipa polskich nurków zrzeszonych przy Akademia H2O postanowiła porwać się na niezwykle ciekawy rekord nurkowy. Ich celem jest ułożenie legendarnej kostki Rubika na głębokości, daleko wykraczającej poza limity nurkowania rekreacyjnego.

  Dowiedz się więcej...

 • Radio Eska

  Wojtek Tecław z Poznania zamierza ustanowić nowy rekord świata - chce ułożyć kostkę Rubika... pod wodą! Na głębokości 100 metrów zmierzy się z logiczną zabawką, której wielu nie dało rady na powierzchni. Poznajcie tego śmiałka!

  Dowiedz się więcej...

 • WTK Poznań

  Poznaniacy chcą ułożyćkostkę Rubika pod wodą. W listopadzie wyruszają do Egiptu i chcą na głębokości 100m ustanowić rekord Świata. O przygotowaniach opowiedzieli w Poranku WTK.

  Dowiedz się więcej...

 • Głos Wielkopolski

  Dziewięć osób z sześciu centrów nurkowych - m.in. z Poznania - spróbuje dokonać najgłębszego ułożenia kostki Rubika. Nurkowie chcą w ten sposób pokazać swojemu środowisku, że nurkowanie głębokie zawsze musi mieć cel, a tym celem nie może być tylko głębokość.

  Dowiedz się więcej...

 • ePoznan.pl

  Poznaniacy chcą ułożyć kostkę Rubika pod wodą. W listopadzie wyruszają do Egiptu i chcą na głębokości 100 m ustanowić rekord Guinnessa.

  Dowiedz się więcej...

Sponsorzy:

 

Patronat branżowy:

 

  

  

 

 Patronat medialny: 

Script logo